Elementy automatyki bramowej

Brama przesuwna
Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Brama skrzydłowa
Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

Fotokomórki
Fotokomórki to podstawowe zabezpieczenie bramy automatycznej będące gwarancją jej bezpiecznego użytkowania. W zależności czy jest to brama przesuwna czy skrzydłowa zawsze powinny to być dwie pary urządzeń.

Lampa sygnalizacyjna
Nie tylko informuje o ruchu bramy ale również w przypadku awarii o kodzie usterki.

Pilot
Piloty w zależności od modelu posiadają od 2-9 przycisków i mogą odsługiwać dodatkowe elementy automatyki np. bramę garażową lub włączyć oświetlenie na podjazdu.