Co robimy?

Oferujemy montaż systemów monitoringu wizyjnego oraz alarmy dla domów, firm, hurtowni, magazynów, sklepów, instytucji publicznych i innych obiektów. Nowoczesne systemy alarmowe zabezpieczają teren i mienie przed nieuprawnionym dostępem.

Instalacja kamer to najlepsze rozwiązanie, które zapewnia skuteczne zabezpieczenie mienia firmowego i prywatnych posesji. W połączeniu z Systemem Sygnalizacji Włamania i Napadu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki nim zostaniemy od razu powiadomieni o zagrożeniu. W dzisiejszych czasach kamery mogą działać w dzień i w nocy, niezależnie od czynników atmosferycznych. Monitoring jest prosty w obsłudze i funkcjonalny.

Oferujemy również montaż automatyki do bram przesuwnych,  dwuskrzydłowych, bram garażowych, szlabanów marki NICE. Na podstawie Licencji Nice od 1 stycznia 2017 gwarancją Nice Polska objęte będą produkty zainstalowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów Nice. Mają też oni wyłączne prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję. Produkty zainstalowane po 1.01.2017 r. przez instalatorów bez licencji Nice, nie będą w żaden sposób podlegały ochronie w serwisie Nice z tytułu gwarancji.

Kamery czyli monitoring

Monitoring wizyjny odpowiadają za rejestrację obrazu, następnie przekazywany jest do systemu, gdzie zostaje przetworzony i zapisany na dysku twardym. Jakość obrazu uzależnione jest od klasy sprzętu, na który decyduje się Klient. Wysokiej jakości sprzęt jest w stanie zarejestrować więcej detali (monitoring IP), co później umożliwia dokładniejszą analizę obrazu.

Każda instalacja projektowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i budżetem Klienta oraz przeznaczeniem systemu i stopniem zabezpieczenia, jaki ma zapewniać.

Dla naszych najbardziej wymagających klientów proponujemy rozwiązania cyfrowe. Kamery IP zapewniają najlepszą jakość rejestracji obrazu w telewizji przemysłowej. Dzięki integracji z połączeniem internetowym możemy z dowolnego miejsca na świecie kontrolować, co dzieje się w danym obiekcie lub w otoczeniu obserwowanego obiektu.

Cennik monitoringu ustalany jest indywidualnie i zależy od rodzaju oraz ilości zużytych urządzeń i przewodów.

Instalacja zawiera:

 • kamery zewnętrzne lub wewnętrzne,
 • rejestrator,
 • dysk twardy od 1-4 w zależności od rejestratora i ilości kamer oraz czasu jaki mają być przechowywane nagrania,
 • zasilacz lub w przypadku kamer IP switch z zasialniem PoE lub NetProtektor z PoE który chroni i zasila kamery
 • akcesoria montażowe – przewody, rurki ochronne lub korytka, puszki montażowe

Automatyka bram

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kieruje działaniem bramy.
Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Najważniejsze cechy automatyki NICE:

 • mechanizmowi ręcznego odblokowania, w  który wyposażone są siłowniki Nice, swobodnie dostaniesz się do własnej posesji,
 • wybrane siłowniki Nice mają możliwość zamontowania akumulatorów, dzięki którym będą w stanie pracować nawet w przypadku braku zasilania,
 • dzięki centrali Nice Twoja brama zyskuje umiejętność automatycznego zapamiętywania – pamięta, do jakiej szerokości może otworzyć bramę i pilnuje tych ustawień przy każdym otwieraniu,
 • dzięki funkcji przeciążeniowej, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu,
 • brama z siłownikiem Nice posiada funkcję furtki, dzięki czemu otworzy się w taki sposób, by można było szybko i swobodnie przejść,
 • siłowniki Nice przed każdym otwarciem bramy sprawdzają, czy fotokomórki są sprawne. Gdy wszystko działa jak należy, wprowadzają bramę w ruch.

Będąc przekonanym o wysokiej jakości swoich produktów oraz profesjonalizmie licencjonowanych instalatorów, Nice zdecydował się na przedłużenie standardowej gwarancji o jeden rok. W ten sposób użytkownik może cieszyć się gwarancją na produkt Nice nawet przez 3 lata! Aby przedłużyć gwarancję o 2 lata, należy wykonać płatny przegląd techniczny między 10 a 12 miesiącem użytkowania. Prawo wykonywania płatnych przeglądów technicznych mają wyłącznie licencjonowani instalatorzy Nice.

Alarmy

Podążając za wymaganiami Klientów, oferujemy montaż alarmów w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Wybór instalacji uzależniony jest od rodzaju mienia, które ma być chronione, stopnia zagrożenia. W zależności od potrzeb wykonujemy systemy alarmowe wyposażone w czujki ruchu, czujniki zbicia szyb i wibracyjne, bariery podczerwieni, czujniki otwarcia bram, okien i rolet, syreny sygnalizacyjne. Rozbudowane instalacje systemów alarmowych mogą być podstawą inteligentnego domu. Dołączając odpowiednie urządzenia możemy kontrolować np. oświetlenie w domu czy automatyczne podlewanie trawy w ogródku.

Polecamy instalacje alarmowe, które są łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

Integracja systemu z siecią Internet pozwala na kontrolę z odległego komputera czy smartfona. Dodatkowo podłączając centrale z monitoringiem wizyjnym możemy np. po nieautoryzowanym włączeniu otrzymać wiadomość e-mail z obrazem z kamer potwierdzającym zasadność jego uruchomienia się.

Instalujemy i konfigurujemy urządzenia umożliwiających podgląd zdalny przez Internet i platformy mobilne z dowolnego miejsca.

Funkcję nowoczesnych systemów:

 • sterowanie przez internet,
 • powiadomienie i sterowanie SMS,
 • sterowanie systemem przy pomocy pilotów, kart zbliżeniowych, breloków,
 • automatyczne uruchamianie urządzeń elektrycznych,
 • sterowanie bramą,
 • ostrzeganie o pożarze, wycieku gazu,
 • oraz wiele innych.